ресторан Delano

  • DAR_9787 размер.jpg

Жага нових відкриттів, прагнення до легкості, любов до Чорного моря і захоплення
Атлантикою, особливе натхнення популярним готельним і ресторанним проектом містера Делано в Майамі, яким насолоджуються легендарні світові зірки шоу-бізнесу, стали головними мотивами при створенні нового ресторанного проекту DELANO в Одесі.
Концепція закладу «Restaurant & Bar» об'єднала кращі рішення популярних закладів в Майамі і Європі, зберігши при цьому авторський погляд команди на сучасну кухню, і особливу атмосферу одеської гостинності.
DELANO - новий стильний ресторан на Дерибасівській, в декількох кроках від квітучих алей Приморського бульвару і фонтанів Оперного театру. Створено з душею, щоб Ви насолоджувалися кожною хвилиною перебування у нас. З друзями. З родиною. З бізнес-партнерами. З коханими.
DELANO - це комфортний дизайн, чудовий смак, бездоганний сервіс. Ресторан Вашої мрії!
Щоранку з 7:30 для гостей накривають багатий різноманітністю шведський стіл і сніданок A la carte з шампанським. Вартість сніданку 275,00 грн / персона.

DELANO - ресторан, який створений з душею, щоб Ви насолоджувалися кожною хвилиною перебування у нас. Ми завжди раді бачити Вас і дарувати Вам натхнення смаком.

Наші переваги:

Розташований в серці Одеси - вул. Дерибасовская, 5
Авторська європейська і українська кухня
Стильний і комфортний дизайн
Затишна лаунж-зона
фантастичні сніданки
літня тераса
50 комфортних посадкових місць
 
Працюємо для Вас з 7:30 до 24:00
Попереднє замовлення столиків або оренда залу по телефону
+380 (97) 669 - 46 - 65
+380 (63) 745 - 97 - 07
+380 (48) 786 - 01 - 55